Голова Національного агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума та Директор Департаменту виявлення, розшуку фінансових та інших активів АРМА Віталій Чубаєвський взяли участь в урочистостях з нагоди 10-ї річниці створення Департаменту кіберполіції Національної поліції України. У межах заходу Голова АРМА вручила відомчі подяки АРМА шістьом співробітникам Кіберполіції, відзначивши їхній професіоналізм, оперативність та внесок у спільні результати.
«Від імені Національного агентства щиро вітаю вас із 10-річчям Департаменту кіберполіції! За ці роки ви стали потужним щитом держави у кіберпросторі, здобули довіру суспільства, партнерів та міжнародної спільноти. Ваш фронт — невидимий для більшості, але щодня надважливий», — зазначила у своєму виступі Олена Дума.
Очільниця АРМА акцентувала на особливо ефективній взаємодії між Національним агентством та Департаментом кіберполіції НПУ. Саме завдяки тісній співпраці вдалося напрацювати практичні механізми розшуку, арешту та управління цифровими активами, зокрема криптовалютою, арештованою у рамках кримінальних проваджень.
«АРМА щоденно відчуває силу вашої підтримки. Завдяки вам ми змогли вивести на новий рівень роботу з активами, які ще кілька років тому вважалися юридично й технічно “невидимими”. Дякую за цю довіру і спільну роботу», — додала Голова АРМА.
Олена Дума також подякувала всім, хто в різні роки очолював Департамент кіберполіції, за інституційну пам’ять, стійкість та реформаторські рішення, які дозволили сформувати сучасну та дієву структуру.
Керівник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець, своєю чергою, подякував АРМА за партнерство: «Ми високо цінуємо підтримку з боку Національного агентства з розшуку та менеджменту активів. Сьогодні наша взаємодія — це не лише обмін інформацією, а й реальні спільні результати. Вірю, що наше партнерство й надалі буде прикладом синергії державних інституцій на благо України».
Спільні зусилля АРМА та Кіберполіції доводять, що навіть віртуальні активи можуть працювати в інтересах держави.
ІНШІ МАТЕРІАЛИ

25-07-2025 Новини