Фахівці Управління інформаційно-аналітичного забезпечення виявлення та розшуку активів АРМА взяли участь у вступній сесії української програми "Податкові інспектори без кордонів – кримінальні розслідування" (TIWB).
Працівники АРМА активно долучилися до вивчення Десяти глобальних принципів боротьби з податковими злочинами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та Моделі зрілості розслідування податкових злочинів ОЕСР.
Крім того, за результатами участі працівників АРМА в групових дискусіях, де обговорювалися ключові аспекти боротьби з фінансовими злочинами, були визначені можливі бар’єри на шляху до прогресу у відповідній сфері та сформовано перелік рекомендацій до плану дій щодо подальшої боротьби з податковими злочинами.
“Участь у такій програмі дозволить набути необхідні навички та знання зі створення серйозної методологічної бази для подальшої аналітичної роботи та сприятимемо підвищенню ефективності боротьби з фінансовими та економічними злочинами”, – зазначив Павло Великоречанін, застуник Голови АРМА.
АРМА висловлює подяку організаторам за можливість участі у такій важливій програмі та продовжує удосконалювати інструменти щодо подальшого професійного розвитку та співпраці у боротьбі з корупцією та економічними злочинами в Україні.
Довідково: Програма TIWB-CI зосереджена на Рекомендації Ради ОЕСР щодо десяти глобальних принципів боротьби з податковими злочинами, що встановлює основні правові, інституційні, адміністративні та оперативні рамки, які є необхідними для ефективного запобігання, виявлення, розслідування та судового розгляду податкових злочинів, а також для повернення доходів, отриманих злочинним шляхом.
Організаторами заходу виступили Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні та Бюро економічної безпеки (БЕБ). Були присутні представники НАБУ, Офіс генпрокуратури, Нацполіції, Мінфіну, Державної служба фінмоніторингу, Секретаріату Кабміну, Нацбанку, Державної митної служби.